9 Eylül 2016 Cuma

...Aynaya Baktim Suya Yansidim - Kitap Tanitim...

Gönderen Alonenes Nesli zaman: 15:00

Minval Yayinlarinin sponsorlugunda Facebook Kitap Yoldasligi onderliginde birlikte okuma erkinlik kitabimiz Aynaya Baktim Suya Yansidim kitabi. Bikac sayfa okudum baktim acaba nasil diye. Tadimlik guzel ilerliyor. Okuyup bitince yorumumu yazarim. Sizler de katilmak isterseniz kitaplarinizi alin katilin bizlere. Instagram ve facebook hesaplarimdan yayinlarima ulasabilirsiniz


İlter Ayata, Aynaya Baktım, Suda Yansıdım kitabında, hassas ve kırılgan kalbine inat, dünyanın tüm neşesini ve canlılığını yüklenmiş, başına buyruk bir kadının ölümle kalım arasındaki ince çizgide yürüyüşünü, kendi yaşam yolculuğunu anlatıyor okurlarına.

Hayata sıkı sıkıya bağlı, ele evuca sığmaz, dirayetli ve çevresini hayat enerjisiyle aydınlatan bir kadının iç dünyası, göründüğünden ne ölçüde farklı olabilir? Anılar ne kadar iyileştiricidir? İnsanın ilkgençliğinden bu yana yakasından düşmeyen bir kalp hastalığı, o kişinin geleceğini ne denli gölgeleyebilir? Ömür denilen, her şeye rağmen yaşamaya değer midir?

Herkesin aklına zaman zaman düşen bu tür sorular, Aynaya Baktım, Suda Yansıdım'da neşe ve canlılık elden bırakılmadan yanıt buluyor.

Her yaşam, incelikli ve olağanüstü mucizeleri içinde barındırır. Bir başka mucizeye tanıklık etmek isteyenler için bu yolculuğa İlter Ayata'la çıkmanın tam vakti...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 286

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Minval Yayınevi


0 yorum:

Yorum Gönder

 

...alonenes... Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos