7 Kasım 2016 Pazartesi

...Hiçliğin Kıyısında-J.A.Redmerski-

Gönderen Alonenes Nesli zaman: 21:06

sen ne harika ne okunası ne akıcı bir kitapsın öyle. Elimden bırakamadım daha ne diyim.sırada ikincisi var kitabın merakla  ona sıra gelmesini bekliyorum okuyacağım...Yirmi yaşındaki Camryn, alışılmışın dışında bir yaşam tarzı düşlemektedir. Fakat başına gelen trajediler bu yaşamı kendisinden zorla çekip alınca, ilk bulduğu otobüse atlayarak varış noktasını bilmediği bir yolculuğa çıkar. Çıktığı bu kendini yeniden keşfetme yolculuğunda, kendisi gibi nereye gideceğini bilmeyen, Andrew Parrish adında biriyle tanışır. Fakat Andrew'un da bazı karanlık sırları vardır…
Andrew yolculukları esnasında Camryn'e kimseye bağlı kalmadan, içinden geldiği gibi yaşama, en derin ve kuytu arzularına teslim olma sanatını öğretir. Ancak Andrew'un ondan gizlediği sır yolun sonunda kendisini beklemektedir. Bu sır ikiliyi bir araya getirebilecek midir, yoksa onları sonsuza dek birbirlerinden ayrılmaya mı mahkûm edecektir?

"Hiçliğin Kıyısında mı? 'Muhteşemliğin Kıyısı'na ne dersiniz? Çünkü şu anda tam olarak bu durumdayım."
-USA Today-
(Tanıtım Bülteninden)

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Varış noktasını bilmediği bir yolculuğa çıkmak... Harika bir kitaba benziyor efendim :)

Alonenes Nesli on 10 Kasım 2016 00:00 dedi ki...

kesinlikle tavsye ederim gazetecim. kitabın devamı var onu da okumak için sabırsızlanıyorum:))

Nilgün Komar on 17 Ocak 2017 13:06 dedi ki...

şimdi bakıyorum yorumlamamışım bu kitabı sanırım senden sonra bitirdiğim için bekledim o arada da unuttum mu acaba? neyseki şimdi geldim ve diyeceğim tek şey bir sonrakini ne zaman okuyoruz? :) o nasıl bir heyecandı nasıl sürükleyici bir aşk hikayesi idi.. yani bişiler daha diyeceğim ama spoi olacak okumayanlar için diyemiyorum..

Alonenes Nesli on 10 Şubat 2017 20:37 dedi ki...

sakın spoi verme:)) hemen okuyalım ya nolur nolur nolur

Yorum Gönder

 

...alonenes... Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos