28 Haziran 2016 Salı

...Beni Sev Diye...

Gönderen Alonenes Nesli zaman: 22:40

asudenin pabucumun ajnı serisini okumuş ve bayılmıştım.bu kitabını almamak olmazdı bence.daha okunacak 3 kitabı daha var.şusıralar ortaya karışık okuduğum için sıra ne zaman gelir blmem.

tanıtım bülteninden
Aşk mı? Nefret mi? Gurur mu? Kabulleniş mi?

Ateş gibi kızıl saçlarıyla bambaşka bir güzelliği olan Kristy, buzdan bir iklimin hüküm sürdüğü topraklarda yapayalnız, yoksul bir hayat yaşamaktadır. Onu gören her erkeğin dikkatini çeken büyülü güzelliğine rağmen, kalbini kimseye açmayacağına dair kendine bir söz vermiştir. Çünkü kalbinin derinliklerinde, yedi yıl önce evlendiği ancak yüzüne bile bakmadan onu kovan o zalim adamın izlerini taşımaktadır.

Simsiyah saçları, geceden karanlık gözleri, dünyayı yüklenecek kadar güçlü görünen bedeniyle Bradley, her kadının romantik hayallerini süsleyen görkemli bir soyludur. Onda eksik olan tek şey, bir kalptir. Genç adam unutmayı seçtiği geçmişinden uzak, duygusuz bir hayat yaşarken, kızıl saçlı asi bir kadınla karşılaşır. Bu gizemli kadının gerçek kimliğini öğrendiğinde dünyası sarsılacaktır.

Geçmiş yaraların sızısını hâlâ duyan genç kadın, geleceğini de yaralamaya ant içmiş Bradley ile yeniden karşılaştığında, yedi yıl önceki gibi itaatkâr olmayacaktır.

Ve genç adam asla kabullenemeyeceği gerçeklerle yüzleşirken, Kristy'nin asi ruhunun arkasındaki masumiyetle, sadece kalbinin değil, derin bir aşkın da farkına varacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları


Beni al diyor rengiyle resmen:)


iki okul arası kamelyada kitap molası.Gül de öğrencimden...


kitaptaki en sevdiğim söz
"Beni sev diye ne istersen yapmaya hazırım.
Beni yeniden sev diye ölüme bile razıyım..."

2 yorum:

Nilgün Komar on 27 Temmuz 2016 10:44 dedi ki...

aslında kalın kapaklı kitaplar tam kitaptır bana göre ama yer tutması ve maliyeti nedeni ile tercih edilmez oldu.. üretimi de hızlandırdı zira o ciltleri yapmak zor iş fabrikasyon yapmak varken kim uğraşır demi..

Alonenes Nesli on 29 Temmuz 2016 15:50 dedi ki...

ben de bir seviyorum kalite açısından sonra senin sebeplerden dolayı bir soğuyorum

Yorum Gönder

 

...alonenes... Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos