18 Kasım 2015 Çarşamba

...Kanlı Hesaplaşma- Phillip Margolin-kitap yorumu...

Gönderen Alonenes Nesli zaman: 17:19

Yazar: Phillip Margolin
Kitap Adı: KANLI HESAPLAŞMA
Yayınevi: Ephesus Yayınevi
Sayfa Sayısı: 416

Konusu: Portland karanlığa gömülmüştü. Zengin ve saygın adamların eşleri birer birer kayboluyordu. Bu kayıpları birbirine bağlayan yegâne işaretse tek bir siyah gülle, üzerinde Gitti Ama Unutulmadı yazan nottu. Bu durum geçmişte ülkenin bir diğer ucunda yaşanan dehşetin yeniden ortaya çıkması anlamına geliyordu. Tıpkı o zaman olduğu gibi korku dolu günler yaşanacak, peşi sıra ölümler olacaktı. Bir katilin gölgesi hayatını karartırken, savunma avukatı Betsy Tannenbaum bir kâbusun içinde kapana kısılmıştı. Çok yakında soğuk, güçlü ve hilekâr bir müvekkili savunmak için sahip olduğu her şeyi ve sevdiği herkesi tehlikeye atacaktı. Bu adam bir kurban da olabilirdi bir cani de.
tanıtım bülteninden...


"Gitti ama unutulmadi." Ve siyah bir gül

Her kaybolusun ardinda siyah gul esliginde bu not bulunuyordu ve arkasında hiç bir iz bulunmuyordu.bakalim nasil cozulecekti bu olaylar...

kitapta hiç boş an yoktu desem  yeridir. tek sorun kitabın başlarında isim fazlalığından dolayı kafa karışıklığı yaşadım ben.

Ayrıca mahkemede geçen bölümler avukatın hareketleri çok ustacaydı ki araştırmalarıma göre yazarımız avukatlık yapıyormus:)

polisiyeyle aram çok iyi olmamasına rağmen kesinlikle okumalısınız diyeceğim türden bir kitap oldu.Ki sanırım bundan sonra daha çok polisiye okuyacağıma karar vermeme neden oldu.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

...alonenes... Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos