29 Ekim 2012 Pazartesi

Bond, Sony ile İstihbarat Topluyor!

Gönderen Alonenes Nesli zaman: 18:45
23. macerasına çıkan James Bond’un yeni filmi “Skyfall”, 2 Kasım’da vizyona giriyor. Bu sefer MI6 saldırı altında ve James Bond hem arkadaşlarını korumak, hem de M’e olan sadakatini kanıtlamak zorunda. Sen de gerçek bir Bond hayranıysan, Sony’nin sürükleyici sosyal medya oyunu “AjanS” bir hayli ilgini çekecek.

Sony, “Skyfall” lansmanı ile birlikte geçenlerde açıkladığı sosyal medya oyununun ilk görevini dün verdi. Bond’un zihni sinir alet edevatları olmadan sıkıntıya düşeceğini düşünen Sony, “4 ekran ile Bond’a yardım et” görevini açıkladı. Q’nun verdiği görevde 4 ekran olarak TV – Tablet – Akıllı Telefon ve Laptop düşünülmüş. Bu 4 ekranın nasıl kullanılacağı da kullanıcılara bırakılıyor.

Q’nun sorusu ise şu şekilde:

“Eğer sen olsan, bu 4 ekrandan hangisini seçerdin ve o ekrana hangi özelliği eklerdin?”

Sen de bir ekran seç, farklı ve Bond’un işine yarayacak bir özelliği Twitter’da #M1benyaptım hashtag’i ekleyerek paylaş. En çok retweet edilen ve Sony jurisi tarafından seçilen fikirlerin sahipleri, Bond’un güvendiği Sony Xperia Tablet S, Gala Gecesi davetiyesi ve Bond 50. Yıl Blu-ray seti kazanacak.
 
Bakalım gerçekten Bond’a yardımcı olabilecek zihni sinir bir yanın var mı?

Yeni görevleri öğrenmek için, #AjanS hashtag’ini takibe devam et.

https://www.facebook.com/SonyTR
https://twitter.com/Sony_Turkiye #AjanS #M1benyaptım

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

nurtenbegendi.blogspot.com on 30 Ekim 2012 23:42 dedi ki...

Maşallah ha bire bahtaniye örüyorsun:) Valla ben de daha şu etkinlikbahtaniyemi yarılamadım, aklıma yeni yeni projeler düştü. Maymun iştahlının dibiyim:)) Bu arada dikiş de dikmek istiyorum haaa. Ya ben tam zamanlı ve yoğun bir işte çalıştığımı bilmiyorum, ya da ademoğlunun limitlerini bilmiyorum. Ama her halikarda da galiba sadece hayal kuruyorum:))) Bu arada, 2. ay motiflerimi gönderebildim sonunda. Bayramda yolumun üstündeki tüm kargolara baktım, kapalıydı. Neyse artık, umarım yarın alır Betül arkadaş. Gelsin 3. ay ki, Allah seni inandırsın, motifleri hazır sayılır. Sevgiler gönderiyorum.

alonenes on 30 Ekim 2012 23:58 dedi ki...

evde birsürü ip var sürekli de alıyorum battaniye örmek kolayıma gidiyor :)))betüşe bilgi veririm canım

Yorum Gönder

 

...alonenes... Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos